Preaload Image

آینده را خودمان می‌سازیم!

تیم نماتک در نظر دارد با تمامی عزیزانی که می‌خواهند فیلم‌های آموزشی مهارتی تهیه کنند، همکاری داشته تا جامعه متخصصین از تمامی ظرفیت آن‌ها استفاده کند و وضعیت فعلی کشور را بهبود ببخشد.

چرخ صنعت بهتر میچرخه

چون صنعتمون پر از متخصص خواهد بود، همه کارشون رو بهتر انجام میدن، محصولات و خدمات بهتری ارائه میشه، مردم هم کالای ایرانی مرغوب میخرن!

مگه چقدر از ما زمان میگیره

که کاری که بلیدیم رو در قالب یک فایل ویدیویی چند دقیقه ایه ضبط شده با گوشی، در اختیار همه افراد تازه وارد بذاریم.

ایران متخصص زیاد داره

اما وقتی یک دانشجو بعد از دانشگاه میخاد کار خودش رو در یک شرکت یا کارخانه شروع کنه، باید سالها سعی و خطا کنه تا بتونه اون حرفه رو خوب انجام بده.

آقای محمدی از دلیجان

اولین نفری بودن که این کار رو انجام دادند. شما نفر بعدی باشید!

هیچ وقت فکر نکنید

که چیزی که آموزش میدین خیلی سادست. همیشه افرادی هستند که میخان از صفر شروع کنن.

گوشیتون رو همین حالا بردارید

و مهارتتون رو به فرزندان ایران زمین آموزش بدین.

چگونه نماتکی شویم؟

راهنمای عضویت در تیم آموزشی

ثبت نام برای همکاری با ماپس از وارد کردن اطلاعات تماس، تیم نماتک برای همکاری با شما تماس خواهد گرفت.

نماتک با هدف ارتقای صنعت کشور، محتوای لازم را در سه قالب ویدئو، دوره و بسته آموزشی در سایت ارائه می‌کند. از تمام متخصصین نیز درخواست می‌شود تا توانایی خود را در این بستر و در دو قالب ویدئو و بسته آموزشی، به دیگران آموزش دهند. نحوه همکاری برای هر قالب متفاوت است.

اگر تمایل دارید از مهارت خود، ویدئو برای دیگران بسازید می‌توانید پس از تهیه، آن را به ادمین سایت با آدرس content@namatek.com ارسال کنید تا پس از بررسی بر روی سایت ما قرار بگیرد. شما می‌بایست در کنار ویدئوی ارسال شده، مشخصات خود را (شامل نام کامل، اسم شرکت، تلفن و آدرس سایت) ارائه نمایید تا در کنار محتوای خودتان نمایش داده شود. قبل از این کار حتما استانداردها و قوانین محتوا را مطالعه نمایید.

افرادی که توانایی آموزش دوره‌های کارگاهی را دارند نیز می‌توانند با ما ارتباط برقرار کنند و ما را در تولید بسته‌های آموزشی جدید یاری کنند. نحوه تعاملات مالی و مالکیتی را می‌توانید از ادمین سایت با آدرس ایمیل content@namatek.com سوال فرمایید. برای ارزش‌گذاری بسته‌های آموزشی، نماتک بر اساس معیارهای مختلف بازار، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، ویدئو جهت اصلاح به متخصص برگشت داده خواهد شد.

تیم نماتک بدون هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت آن را داخل سایت بارگزاری می‌کند.

نماتک تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین منطبق باشد.

هر ویدئوی آموزشی برای انتشار به حدود یک پاراگراف توضیحات نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط متخصص ارائه شود. این اطلاعات برای توضیحات تکمیلی ویدئو و در زیر آن قرار خواهد گرفت.

  • کیفیت تصویر

وسیله ضبط تصویر اهمیتی ندارد ولی ترجیحا کیفیت مناسبی داشته باشد تا به راحتی جزئیات تصویر مشخص باشند. شما حتی می‌توانید از دوربین گوشی موبایل خودتان استفاده کنید تا از راحتترین راه ممکن محتوای جذابی برای سایت نماتک تولید نمایید.

  • کیفیت صدا

صدای رسا و باکیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند. برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط، صدای خود را تست کنید.

  • نحوه بیان

لطفا قبل از ضبط، تمرین کنید تا مطالب را بتوانید به خوبی و بدون تپق زدن انتقال بدهید. یکی از مهمترین وجوه تمایز متخصصین، بیان خوب و انتقال مناسب مطلب به کاربران است. برای اینکه کاربران بیشتر با شما و محتوای ارتباط برقرار کنند، بهتر است که با انرژی صحبت کنید.

از آنجا که محتوای شما به نام خودتان در نماتک منتشر می‌شود، بنابراین محتوا تأثیر مستقیم در برندینگ شما و معرفی‌تان به دیگران دارد.

  • بخش‌بندی

کاربران ویدئوهای کوتاه را راحت‌تر دنبال می‌کنند. بنابراین جهت انتقال بهتر مفاهیم توصیه می‌شود محتوای خود را به انتخاب خودتان، به بخش‌های کوچک تقسیم کنید. بهترین زمان برای هر ویدیو کمتر از ۵ دقیقه است. مزیت دیگر تقسیم محتوا به ویدئوهای کوتاه این است که باعث می‌شود موضوعات در ویدئوهای مجزا قرار بگیرد و به کاربران کمک می‌کند که راحت‌تر موضوعی که دنبالش هستند را پیدا کنند.

  • موضوع

انتخاب موضوعاتی که در زمینه‌های مختلف مهارتی باشد، برای سایت نماتک مطلوب است. نماتک محتوای خود را از رشته‌های برق کنترل، الکترونیک و قدرت شروع کرده و قصد دارد تمام مهارت‌های لازم در صنعت را پوشش دهد.