آینده را خودمان می‌سازیم!

ما در نماتک معتقدیم پیشرفت‌هایی به دست آمده، نتیجه تلاش تک تک افراد شرکت بوده است و همچنان به قدرت افرادمان برای رسیدن به اهداف بلند شرکت ایمان داریم. از این رو همواره در تلاشیم تا نیروهای توانمندی را که از کار در یک محیط پویا لذت می‌برند به جمع همکارانمان اضافه کنیم.

شبکه متخصصین کشور

تیم نماتک در نظر دارد با تمامی عزیزانی که می‌خواهند فیلم‌های آموزشی مهارتی تهیه کنند، همکاری داشته تا جامعه متخصصین از تمامی ظرفیت آن‌ها استفاده کند و وضعیت فعلی کشور را بهبود ببخشد.

ما مجموعه‌ای از بسته‌های آموزشی در طیف وسیعی از موضوعات را ارائه می‌دهیم و می‌توانیم فرصت‌های یادگیری ترکیبی را برای مهمترین نیازهای شما فراهم آوریم.

چگونه نماتکی شویم؟

راهنمای عضویت در تیم آموزشی

نماتک با هدف ارتقای صنعت کشور، محتوای لازم را در سه قالب ویدئو، دوره و بسته آموزشی در سایت ارائه می‌کند. از تمام متخصصین نیز درخواست می‌شود تا توانایی خود را در این بستر و در دو قالب ویدئو و بسته آموزشی، به دیگران آموزش دهند. نحوه همکاری برای هر قالب متفاوت است.

اگر تمایل دارید از مهارت خود، ویدئو برای دیگران بسازید می‌توانید پس از تهیه، آن را به ادمین سایت با آدرس content@namatek.com ارسال کنید تا پس از بررسی بر روی سایت ما قرار بگیرد. شما می‌بایست در کنار ویدئوی ارسال شده، مشخصات خود را (شامل نام کامل، اسم شرکت، تلفن و آدرس سایت) ارائه نمایید تا در کنار محتوای خودتان نمایش داده شود. قبل از این کار حتما استانداردها و قوانین محتوا را مطالعه نمایید.

افرادی که توانایی آموزش دوره‌های کارگاهی را دارند نیز می‌توانند با ما ارتباط برقرار کنند و ما را در تولید بسته‌های آموزشی جدید یاری کنند. نحوه تعاملات مالی و مالکیتی را می‌توانید از ادمین سایت با آدرس ایمیل content@namatek.com سوال فرمایید. برای ارزش‌گذاری بسته‌های آموزشی، نماتک بر اساس معیارهای مختلف بازار، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، ویدئو جهت اصلاح به متخصص برگشت داده خواهد شد.

تیم نماتک بدون هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت آن را داخل سایت بارگزاری می‌کند.

نماتک تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین منطبق باشد.

هر ویدئوی آموزشی برای انتشار به حدود یک پاراگراف توضیحات نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط متخصص ارائه شود. این اطلاعات برای توضیحات تکمیلی ویدئو و در زیر آن قرار خواهد گرفت.

  • کیفیت تصویر

وسیله ضبط تصویر اهمیتی ندارد ولی ترجیحا کیفیت مناسبی داشته باشد تا به راحتی جزئیات تصویر مشخص باشند. شما حتی می‌توانید از دوربین گوشی موبایل خودتان استفاده کنید تا از راحتترین راه ممکن محتوای جذابی برای سایت نماتک تولید نمایید.

  • کیفیت صدا

صدای رسا و باکیفیت یکی از مهمترین ویژگی‌های ویدئوهای آموزشی است. کاربران دوست دارند صدایی که می‌شوند بدون نویز باشد و نسبت به صدای بی‌کیفیت واکنش منفی نشان می‌دهند. برای صدای خوب، الزاما نیازی به میکروفون ندارید. بلکه برای مطمئن شدن از کیفیت صدا، حتما قبل از ضبط، صدای خود را تست کنید.

  • نحوه بیان

لطفا قبل از ضبط، تمرین کنید تا مطالب را بتوانید به خوبی و بدون تپق زدن انتقال بدهید. یکی از مهمترین وجوه تمایز متخصصین، بیان خوب و انتقال مناسب مطلب به کاربران است. برای اینکه کاربران بیشتر با شما و محتوای ارتباط برقرار کنند، بهتر است که با انرژی صحبت کنید.

از آنجا که محتوای شما به نام خودتان در نماتک منتشر می‌شود، بنابراین محتوا تأثیر مستقیم در برندینگ شما و معرفی‌تان به دیگران دارد.

  • بخش‌بندی

کاربران ویدئوهای کوتاه را راحت‌تر دنبال می‌کنند. بنابراین جهت انتقال بهتر مفاهیم توصیه می‌شود محتوای خود را به انتخاب خودتان، به بخش‌های کوچک تقسیم کنید. بهترین زمان برای هر ویدیو کمتر از ۵ دقیقه است. مزیت دیگر تقسیم محتوا به ویدئوهای کوتاه این است که باعث می‌شود موضوعات در ویدئوهای مجزا قرار بگیرد و به کاربران کمک می‌کند که راحت‌تر موضوعی که دنبالش هستند را پیدا کنند.

  • موضوع

انتخاب موضوعاتی که در زمینه‌های مختلف مهارتی باشد، برای سایت نماتک مطلوب است. نماتک محتوای خود را از رشته‌های برق کنترل، الکترونیک و قدرت شروع کرده و قصد دارد تمام مهارت‌های لازم در صنعت را پوشش دهد.

ثبت نام برای همکاری با ما

پس از وارد کردن اطلاعات تماس، تیم نماتک برای همکاری با شما تماس خواهد گرفت.