ضمن تشکر صمیمانه از اعتماد شما دوست عزیز به مجموعه نماتک و تهیه آموزش مورد علاقه تان، تقاضامندیم برای دریافت خدمات بهتر از سوی پشتیبانی پس از فروش این آموزش ها موارد زیر را با دقت مطالعه و بررسی بفرمایید:

1. آموزش خریداری شده توسط شما با بسته بندی مخصوص نماتک در صبح اولین روز فرد کاری بعد از ثبت سفارش به اداره پست، بخش پست پیشتاز تحویل داده خواهد شد و بالافاصله پیامکی حاوی کد رهگیری اداره پست ایران برای شما ارسال می شود که
با چک کردن آن در سایت رهگیری اداره پست به آدرس زیر می توانید از مراحل دریافت مرسوله مطلع شوید.

سایت رهگیری مرسوله های اداره پست ایران

2. برای پرسش سوالات مرتبط با آموزش خود از مدرسین نماتک شما باید در فروم پرسش و پاسخ نماتک عضو شوید.

توجه داشته باشید که نکات بسیار مهمی درباره ثبت نام و شیوه ارسال سوال در فروم نماتک در کانال پشتیبانی آموزش ها توضیح داده شده است، حتما پیام های مرتبط را با دقت مطالعه کنید.

فایل های ضمیمه، آموزش های تکمیلی و مواردی از این قبیل که توسط مدرس پس از تهیه آموزش از جانب شما به تیم نماتک ارائه شوند نیز همگی در کانال تلگرامی پشتیبانی نماتک به آدرس زیر قرار داده می شوند؛
لذا خواهشمندیم در این کانال عضو شده و در آن باقی بمانید.

لینک کانال تلگرامی پشتیبانی آموزش های نماتک

3. بعد از ثبت سفارش آموزش های نماتک شما در سایت my.namatek.com یک صفحه پروفایل خواهید داشت که
با شماره موبایلی که در هنگام خرید وارد نموده اید، می توانید وارد اکانت شخصی تان شده و
پس از آن دسترسی به تمام اطلاعات سفارش اعم پیگیری مرسوله، مشاهده امتیازات و کدهای تخفیف اختصاصی، کد معرفی به دوستان، کسب درآمد و… از این صفحه میسر خواهد بود.

4. در صورت تمایل به شرکت در آزمون بسته هایی که دارای آزمون هستند، به لینک زیر مراجعه کرده و شیوه شرکت در آزمون را مطالعه کنید.

لینک دریافت مدرک و شرکت در آزمون

5. برای فعالسازی آموزش ها با استفاده از نرم افزار نماتک پلیر لطفا صفحه زیر را مطالعه کنید و آخرین ورژن بارگذاری شده پلیر را دانلود و استفاده بفرمایید.

لینک دانلود آخرین نسخه پلیر نماتک و نکات اجرا

6. در صورت بروز هرگونه ابهام و ایراد و عدم رفع نیاز از لینک های بالا در ساعات اداری (از شنبه تا چهارشنبه 9 تا 17 و روزهای پنج شنبه 9 تا 13) با شماره زیر تماس بگیرید.
021-78581111