نماتک با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز هستند. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری محسوب می‌شوند و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرند.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آن‌ها است و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشند، نماتک جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین نماتک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه‌سازی محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران به دریافت اینگونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها تمایل نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نماتک را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به منزله موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها، پیام‌ها و سلب حق اعتراض است.

توجه داشته باشید که 10000000099009 شماره‌ای است که نماتک از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس‌ام‌اس) ارسال می‌کند؛ همچنین این شماره‌‌، وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه نماتک را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

به‌علاوه ممکن است نماتک از طریق شماره 10000000099009 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند؛
بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان نماتک، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نماتک است و در صورت دریافت چنین پیامکی. لطفاً در صورت دریافت چنین پیامکی به‌منظور پیگیری قانونی آن را به Info@namatek.com اطلاع دهید.

نماتک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت ویرایش کند؛ همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، نماتک می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت نماتک، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن‌ها را در چارچوب فوق‌الذکر به نماتک اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فرد دیگری واگذار کند، برای جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی، باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نماید.

مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر است و کاربر حق هرگونه ادعا علیه نماتک را از خود سلب می‌کند. نماتک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای نماتک وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت، همزمان حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.

همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که نماتک همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند؛ اما پروتکل، سرور، لایه‌های امنیتی نماتک و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها، حداکثر تلاش را به عمل می‌آورند که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کنند. طبیعتا مسئولیت هرگونه سوء استفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط است و نماتک حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنابر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه‌های نماتک ندارید، می‌توانید بر روی کلمه لغو اشتراک در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.

نماتک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس:

28428064 – 021 (پاسخگویی ساعت 10 تا 17 هر روز)