برای آموزش کارکنان شرکت خود فرم ذیل را تکمیل نمایید تا با شما تماس گرفته شود..

 • آیا به این نتیجه رسیده اید که افزایش مهارت کارمندان شما باعث افزایش بهره وری شما خواهد شد؟
 • آیا به دنبال راهی برای آموزش کارمندان سازمان خود هستید؟
آموزش غیرحضوری کارمندان

یکی از خدمات مهم نماتک، آموزش کارکنان سازمان شماست. با بهترین شیوه ها آموزش پرسنل شما را به عهده خواهیم گرفت. بسته های جامع آموزشی، مهارت کارکنان شما را با علم روز مطابقت خواهند داد و آن ها را با جدیدترین روش ها و تکنولوژی ها در حوزه کاری شرکت شما آشنا خواهند کرد.

آموزش های متنوع نماتک

نماتک که از پیشتازان آموزش نوین است تا به امروز به شرکت های مختلفی، خدمات آموزشی نوین ارائه کرده است؛ یعنی وظیفه آموزش کارکنان آن ها را به عهده گرفته است و توانسته اعتماد شرکت های زیادی را جلب کند. تعدادی از این شرکت ها را مشاهده می کنید.

گواهی حسن انجام کار از شرکت‌های معتبر

پتروشیمی لاله
پتروشیمی جم
نفت جی
پتروشیمی پردیس
فولاد خراسان
پلیمر کرمانشاه
پالایش گاز ایلام
پالایش گاز بیدبلند
پژوهش و فناوری پتروشیمی
پتروشیمی مهر
پتروشیمی سبلان
توسعه آهن و فولاد گلگهر
لوگو 1400

 

اگر می خواهید با روش اجرایی آموزش کارکنان آشنا شوید و از سامانه فراگیر آموزش کارکنان (که توسط نماتک ارائه شده) اطلاع یابید، این متن را مطالعه بفرمایید.

 

اهمیت آموزش در سازمان ها و شرکت ها

شرکت شما در هر حوزه ای که مشغول فعالیت باشد به علوم روز نیاز دارد، اگر از تکنولوژی های جدید در تولید، خدمات و سایر بخش های شرکت خود استفاده نکنید، دیر یا زود از رقبا عقب خواهید ماند و وقتی به فکر ارتقای شرکت خود می افتید که دیگر دیر شده است و رقبای شما باعث ورشکستگی شما شده اند!

حال سوال اینجاست که چگونه شرکت خودم را با آخرین تکنولوژی و دانش روز هماهنگ سازم؟ چگونه در شرکت خودم نوآوری به وجود آورم؟

پاسخ این سوال بسیار راحت است!!!

کافیست به سوالات زیر پاسخ دهید.

امورات شرکت شما در دست چه کسانی بوده و هست؟ چه کسانی در شرکت شما مشغول به کار بوده اند و با ساز و کار شرکت شما آشنا شده اند؟ چه کسانی می توانند این ساز و کار را بهبود بخشند؟ نوآوری، ایده های جدید، جرقه راه ها و روش های ارتقای کیفیت و کمیت محصول یا خدمات در مغز چه کسانی ممکن است ایجاد شوند؟

 

آموزش پرسنل شرکت چه سودی دارد؟

آیا کارمندان شما از ساز و کار شرکت شما با خبر نیستند؟ آیا می دانستید اکثر ایده های جذاب که باعث رشد و نوآوری شرکت شده اند توسط کارمندان و کارگران همان شرکت ارائه شده اند؟ آیا کارمندان شرکت شما استثنا هستند؟ چرا از ایده های کارمندان شرکت خود استفاده نمی کنید؟ ایده ای ندارند؟ نباید هم داشته باشند! چون شما صرفا کارهای روزمره را به آنها واگذار کرده و امکان رشد به آنها نداده اید. آیا تا به حال به فکر آشنا نمودن کارمندان خود با علم روز بوده اید؟ آیا آنها را با تکنولوژی های نوینی که مرتبط با حوزه کاری شماست آشنا کرده اید؟ آیا به فکر آموزش و افزایش مهارت آنها بوده اید؟ آیا پرسنل شما با علوم روز آشنایی دارند؟

احتمالا خواهید گفت که من وقت آموزش به کارمندان خود را ندارم.

بله. نه تنها وقت ندارید بلکه ممکن است مهارت های آموزشی کافی را نیز نداشته باشید و بهتر است این کار را به مدرس مربوطه واگذار کنید. فردی که شغل او تدریس است و از تمام علوم روز که مرتبط با حوزه کاری شرکت شماست اطلاعات کافی دارد. هدف این تدریس، افزایش مهارت کارمندان شماست. افزایش مهارت کارمندان شما مساوی با افزایش کمیت و کیفیت کارهای شرکت شما و البته افزایش نوآوری در شیوه انجام کارها است که همه و همه باعث نوآوری و پیشتازی شرکت شما می شوند.

قطعا شرکت شما رقبایی دارد و یا در آینده خواهد داشت، شرکت هایی جلو می افتند که از ایده های جدید استفاده کرده اند و شرکت های کهنسالی که با علم روز جلو نرفته اند دیر یا زود از بین خواهند رفت، این قانون همیشه وجود داشته و خواهد داشت.

روش های آموزش کارمندان

مدرس به دو روش تدریس می کند.

 1. تدریس حضوری
 2. تدریس غیرحضوری

تجربه ثابت کرده است که تدریس حضوری مشکلات و سختی های زیر را به همراه دارد.

 • هرکدام از کارمندان که امکان حضور در یک یا چند جلسه را نداشته باشند، آموزش آن جلسات را از دست خواهند داد.
 • مغز همه افراد در یک روز و ساعت مشخص، آمادگی مناسب برای دریافت اطلاعات و آموزش را ندارد.
 • حتما باید محل مناسبی برای تدریس وجود داشته باشد و همه افراد خود را به آن محل برسانند.

برای رفع این مشکلات، نماتک یک روش آموزش نوین به صورت غیرحضوری ایجاد کرده است که هم افراد و هم شرکت ها می توانند از آن استفاده کنند. این شیوه نوین، در واقع ارائه بسته های جامع آموزشی در هر مبحثی به صورت تخصصی است.

شیوه های نوین آموزش پرسنل

شیوه نوین آموزشی در واقع همان بسته های جامع آموزشی است. بسته های جامع جایگزین کلاس های حضوری شده اند و امروزه کمتر کسی برای آموزش جامع یک مبحث، نیاز به کلاس های حضوری پیدا می کند؛ اما چرا؟ آموزش در قالب بسته های جامع چه ویژگی و محاسنی دارد؟

به طور کلی می توان گفت آموزش غیرحضوری (به شیوه نوین نماتک) این مزایا را دارد که …

 1. هزینه بسیار کمتری نسبت به کلاس های حضوری دارد؛ در حالی که همان آموزش های کلاس حضوری ارائه می شوند.
 2. کارمندان، هر زمان از روز که شرایط و آمادگی بهتری برای آموزش داشته باشند، می توانند فیلم آموزشی را ببینند؛ در واقع ملزم نیستند که در زمان و روز مشخص، در کلاس آموزشی حضور پیدا کنند.
 3. اگر بخشی از آموزش های استاد را متوجه نشدند یا نیاز به تامل بیشتر داشته باشند می توانند فیلم رو به عقب برگردانند و چندین بار، توضیحات استاد (درباره قسمت های دشوار و سخت مبحث) را مشاهده کنند.
 4. با توجه به اینکه فیلم آموزشی را در اختیار دارند، می توانند هر زمان که به مطالعه مجدد و بازخوانی مباحث نیاز پیدا کردند، فیلم همان مبحث و همان قسمت را مجددا مشاهده کنند.

البته قیمت های ارائه شده برای بسته های آموزشی، برای زمانی است که یک شخص قصد خرید آن بسته را داشته باشد؛
در حالیکه قیمت های ارائه شده برای شرکت ها (بسته به تعداد سفارش) بسیار کمتر است.